Ndërlidhjet

Franca vazhdon të mos mbështesë liberalizimin e vizave për Kosovën


Franca vazhdon të mos mbështesë liberalizimin e vizave për Kosovën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Burimet diplomatike të Bashkimit Evropian që tregojnë qëndrimet e Francës dhe Holandës për liberalizimin e vizave në Kosovë dhe vështirësitë në të përballurit me koronavirus në spitalet e Kosovës, kanë qenë temat kyçe të këtij edicioni.

XS
SM
MD
LG