Ndërlidhjet

Deputeti Etem Arifi paguhet nga buxheti i Kosovës, pavarësisht dënimit me burg


Deputeti Etem Arifi paguhet nga buxheti i Kosovës, pavarësisht dënimit me burg
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Fakti që një deputet i Kuvendit të Kosovës vazhdon të paguhet nga buxheti i shtetit, ndonëse po vuan dënimin me burg ka qenë një nga temat kryesore të këtij edicioni. Në temat tjerat janë trajtuar: koronavirusi dhe konflikti në Nagorno-Karabak.

XS
SM
MD
LG