Ndërlidhjet

Autoritetet e Kosovës presin që Serbia të njohë diplomat kosovare përmes marrëveshjes së Uashingtonit


Autoritetet e Kosovës presin që Serbia të njohë diplomat kosovare përmes marrëveshjes së Uashingtonit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Njohja e diplomave të Kosovës nga ana e autoriteteve serbe, bojkotimi i seancave të Kuvendit të Kosovës nga ana e Listës Serbe, dhe çmimet e larta për terapi për fibrozën cistike janë disa prej temave të trajtuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG