Ndërlidhjet

Takim në nivel ekspertësh mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel


Takim në nivel ekspertësh mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Vazhdimi i dialogut në nivel ekspertësh mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, ka qenë tema kryesore e këtij edicioni. Mosnjohja e diplomave të Kosovës në Serbi dhe dallimet e thella në qëndrime për arritje të marrëveshjes për Brexit, janë trajtuar po ashtu përgjatë 15 minutave.

XS
SM
MD
LG