Ndërlidhjet

Banorët e Krushës kundërshtojnë uljen e dënimit për Darko Tasiqin


Banorët e Krushës kundërshtojnë uljen e dënimit për Darko Tasiqin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Familjarë nga Krusha e Madhe dhe ajo e Vogël kanë protestuar kundër përgjysmimit të dënimit të një serbi të dyshuar për krime të kryera në këto fshatra. Familjarët janë revoltuar edhe më shumë kur kryetari i Gjykatës së Apelit në Prishtinë u tha atyre se nuk ka fakte se tashmë i dënuari kishte kryer vrasje.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG