Ndërlidhjet

Standardet e dyfishta në respektimin e masave anti-COVID


Standardet e dyfishta në respektimin e masave anti-COVID
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Mosrespektimi i masave për parandalim të përhapjes së koronavirusit nga ana e partive politike, ka qenë temë kyçe e këtij edicioni. Dëmet e shkaktuara si pasojë e reshjeve të shiut dhe borës në disa rajone të Kosovës, janë trajtuar po ashtu.

XS
SM
MD
LG