Ndërlidhjet

Shtohen dëmet si pasojë e vërshimeve në Kosovë


Shtohen dëmet si pasojë e vërshimeve në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Vërshimet si pasojë e reshjeve në Kosovë, nisja e gjysmëvjetorit të ri në shkollat fillore dhe ato të mesme në objektet shkollore dhe sfida e riatdhesimit të kosovarëve nga Siria, kanë qenë disa nga temat e trajtuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG