Ndërlidhjet

Në kërkim të origjinës së koronavirusit


Në kërkim të origjinës së koronavirusit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Dhjetë ekspertë nga vende të ndryshme janë nisur në Kinë, për të vizituar qytetin Vuhan, ku është identifikuar koronavirusi për herë të parë. Përveç kësaj teme, kemi trajtuar edhe mënyrën e votimit të serbëve në zgjedhjet në Kosovë dhe procedurat për shkarkimit të presidentit amerikan Donald Trump.

XS
SM
MD
LG