Ndërlidhjet

Dëmet nga vërshimet në Kosovë dhe sfida e kompensimit të tyre


Dëmet nga vërshimet në Kosovë dhe sfida e kompensimit të tyre
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Sfida e kompensimit të të gjitha dëmeve si pasojë e vërshimeve në Kosovë, mundësitë e votimit jashtë territorit të Kosovës dhe nisma për regjistrim të popullsisë në Maqedoninë e Veriut, kanë qenë disa nga temat kyçe të këtij edicioni.

XS
SM
MD
LG