Ndërlidhjet

Shumë shtëpi bëhen të pabanueshme pas vërshimeve


Shumë shtëpi bëhen të pabanueshme pas vërshimeve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Dëmet e mëdha të shkaktuara nga vërshimet dhe ankesat e partive politike pas moscertifikimit të listave të tyre për zgjedhjet e 14 shkurtit, kanë qenë dy temat kryesore të këtij edicioni.

XS
SM
MD
LG