Ndërlidhjet

PZAP-ja nuk certifikon kandidatët që kanë pasur probleme me ligjin


PZAP-ja nuk certifikon kandidatët që kanë pasur probleme me ligjin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Vendimi i PZAP-së për moscertifikim të kandidatëve që kanë probleme me ligjin, ka qenë tema kryesore e këtij edicioni. Mosemërimi i kreut të AKI-së dhe një raport që flet për mungesën e angazhimit të baballarëve në Kosovë në edukimin e hershëm të fëmijëve, kanë qenë tema tjera që kemi trajtuar.

XS
SM
MD
LG