Ndërlidhjet

Pritjet e qytetarëve nga zgjedhjet


Pritjet e qytetarëve nga zgjedhjet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Afër 1.8 milion qytetarë të Kosovës janë thirrur për votuar në zgjedhjet parlamentare të dielën. Disa nga ta që kanë votuar, i thanë Radios Evropa e Lirë se presin krijime të vendeve të punës, luftim të korrupsionit dhe investime në shëndetësi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG