Ndërlidhjet

PRISHTINË


Viti i Ri në gjithë Kosovën është pritur në atmosferë festive dhe pa incidente.
Dhjetra familjarë të personave të zhdukur e kanë kaluar natën e ndrrimit të viteve duke protestuar në qendër të Prishtinës.
Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu në mesnatë ka vizituar klinikën gjinekologjike, ndërsa kryeministri Agim Çeku në ato çaste ka vizituar Trupat Mbrojtëse të Kosovës dhe Shërbimin Policor.
XS
SM
MD
LG