Ndërlidhjet

MOSKË


Rusia dhe Belorusia kanë nënshkruar mbrëmë marrëveshjen për dërgesat e gazit rus.
Çmimi i gazit tash sa ditë ishte temë e kontestit ndërmjet këtyre dy vendeve.
XS
SM
MD
LG