Ndërlidhjet

JERUSALEM


Sot mbushet një vit që kur ish kryeministri izraelit Ariel Sharon pësoi një hemoragji cerebrale dhe ra në gjendje kome. Sharon vazhdon të jetë nën përkujdesje intenzive, ndërsa mjekët kanë thënë se nuk presin që ish ushtaraku 78-vjeçar dhe lideri politik të këndellet.
XS
SM
MD
LG