Ndërlidhjet

ROMË


Një shtetase e Venecuelës u paraburgos në aeroportin Fiumicino dhe menjëherë u dërgua në spital, pasi në barkun e saj kishte rrjedhur kokaina, të cilën e kishte gëlltitur për ta trafikuar.
Gruaja kishte fshehur rreth 2 kg kokainë, vlera e të cilit në treg kap shumën prej 2 milionë euro.
XS
SM
MD
LG