Ndërlidhjet

LYON


Miliarderi rus Mikhail Prokhorov u arrestua në një qendër ekskluzive dimërore, pas hetimeve të policisë franceze për një rrjet të prostitucionit ndërkombëtar.
Prokhorov është drejtues i gjigantit të minierave Norilsk Nickel dhe nga revista Forbes radhitet i 89-ti në listën e njerëzve më të pasur në botë.
XS
SM
MD
LG