Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Në opinionin sportiv botëror vazhdon të komentohet lajmi se ylli i futbollit, David Beckham ka nënshkruar kontratën me një klub amerikan.
Sot, 31 vjeçari Beckham u shpreh se është i kënaqur që është bërë pjesë e klubit Los Anxhelos Galaksy dhe se nuk ka vendosur të luajë për këtë klub për shkak të të hollave. Në këtë aspekt ai tha:
- Sa më përketë mua, e tërë kjo ka të bëjë me futboll. Unë vijë këtu për të ndryshuar diçka, tha David Beckham.
XS
SM
MD
LG