Ndërlidhjet

BAGDAD


Një person humbi jetën dhe së paku gjashtë të tjerë janë plagosur pas shpërthimit të një bombe në qendër të Bagdadit. Ndërkohë policia njoftoi se ka gjetur 9 trupa të pajetë që besohet të jenë viktima të dhunës sektare.
XS
SM
MD
LG