Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 100 irakianë janë vrarë dhe më shumë se 200 janë plagosur në sulme të ndara në 24 orët e fundit në Irak.
Ndërkohë, Organizata e Kombeve të Bashkuara njoftoi se gjatë vitit 2006 në Irak janë vrarë më shumë se 34 mijë veta.
XS
SM
MD
LG