Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 17 veta kanë humbur jetën pas një sërë shpërthimesh në Bagdad. Tre automobila bombë shpërthyen gati në të njejtën kohë duke i lënë të vrarë 10 dhe më shumë se 30 të plagosur në jug të Bagdadit. Ndërsa nga dy shpërthime të ndara u vranë së paku 7 njerëz.
XS
SM
MD
LG