Ndërlidhjet

BEOGRAD


Heshtja parazgjedhore në prag të zgjedhjeve parlamentare në Serbi ka filluar mbrëmë në mesnatë dhe do të zgjatë deri të dielën në orën 20.
Hulumtimet e fundit thonë se Partia Radikale mund të fitoi numrin më të madh të votave, përkatësisht 30 për qind.
XS
SM
MD
LG