Ndërlidhjet

DAVOS


Biznismenë dhe liderë politikë diskutuan sot në Davos të Zvicrës lidhur me zhvillimet në Irak dhe Lindje të Mesme.
Duke folur për situatën në Bagdad, njëri nga zëvendës presidentët e Irakut Abil al-Mahdi tha se fitorja e 'luftës' në Bagdad do të jetë vendimtare për përfundimin e dhunës në këtë vend.
XS
SM
MD
LG