Ndërlidhjet

UASHINGTON


Senatori demokrat Joseph Biden ka sinjalizuar se të mërkurën edhe zyrtarisht do të paraqesë kandidaturën për zgjedhjet presidenciale të vitit 2008.
Më herët, kandidaturën presidenciale e kanë paraqitur senatorja Hillary Clinton dhe senatori Barack Obama.
XS
SM
MD
LG