Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryetari i partisë Reformiste 'Ora' Veton Surroi ka thënë se "nuk ka mundësi për ndryshime thelbësore të propozimit" të Martti Ahtisaarit.
"Dyshoj se diçka mund të ndryshojë thelbësisht në pakon e Ahtisaarit. Ne jemi në konsultime e sipër ndërsa të premtën do të takohemi me Albert Rohan dhe ekipin e UNOSEK-ut për të parë se çka mund të ndryshohet", ka thënë Surroi.
XS
SM
MD
LG