Ndërlidhjet

PRISHTINË


Njësitë hetimore të Shërbimit Policor të Kosovës kanë kapur shtatë kilogramë substanca narkotike, përkatësisht 6 kilogramë heroinë dhe një kokainë në një lokacion në Prishtinë. Zëdhënësi i SHPK-së Veton Elshani, tha se pas një hetimi të gjerë, policia ka bastisur tri lokacione në Prishtinë, në njërin nga to ka gjetur një armë automatike, ndërsa në tjetrin është gjetur sasia e drogës. Me këtë rast janë arrestuar 4 persona, 3 meshkuj dhe nje femër, të gjithë shqiptarë të Kosovës.
XS
SM
MD
LG