Ndërlidhjet

HOLLIVUD


Sonte zhvillohet ceremonia e 79-të e shpërndarjes së çimeve Oskar, më të rëndësishmet për kinemanë.
Larmishmëria etnike e regjisorëve dhe aktorëve të kandiduar këtë vit përbën dhe të veçantën e këtij edicioni.
XS
SM
MD
LG