Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot në mëngjes, në orën 03:30 minuta në lagjen Fidanishte të Pejës, në parkingun e OSBE-së ka ndodhur një shpërthim. Avni Gjevukaj nga Policia e Kosovës thotë se janë dëmuar shtatë vetura të kësaj organizate dhe dy vetura private.
XS
SM
MD
LG