Ndërlidhjet

KOPENHAGË


Për të tretën natë me radhë policia daneze është përleshur me protestuesit në rrugët e Kopenhagës. Raportohet se grupe të vogla të demonstruesve kanë hedhur gurë kundër policisë dhe kanë ndezur mbeturinat gjatë protestës kundër largimit të banorëve ilegalë nga një qendër për të rinjë.
XS
SM
MD
LG