Ndërlidhjet

INDIANAPOLIS


Në Shtetet e Bashkuara, një njeri e ka përplasur aeroplanin e vogël me të cilin fluturonte bashkë me të bijën 8 vjeçare, në shtëpinë e ish vjerrës së vet.
Që të dy e kanë humbur jetën. Policia në shtetin Indiana tha se veprimi duket i qëllimshëm.
Nëna e vajzës tha se të hënën e bija nuk qe paraqitur në shkollë, dhe se dyshonte që ish bashkëshorti i saj e kishte rrëmbyer.
XS
SM
MD
LG