Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jaap de Hoop Scheffer do të vizitojë nesër Beogradin. Përmes një komunikate për media, NATO njoftoi se ai do të takohet me presidentin e Serbisë Boris Tadiq, kryeministrin Vojislav Koshtunica, ministrin e jashtëm Vuk Drashkoviq dhe atë të mbrojtjes Zoran Stankoviq.
XS
SM
MD
LG