Ndërlidhjet

BOGOTË


Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës George Bush po viziton Kolumbinë, në kuadër të turneut që synon forcimin e demokracisë dhe tregtisë së lirë në Amerikën Latine. Në kohën e vizitës në Bogotë u shtuan masat e sigurisë dhe pati përleshje ndërmjet forcave policore dhe studentëve.
XS
SM
MD
LG