Ndërlidhjet

UASHINGTON


Mijëra protestues marshuan dje para ndërtesës së Pentagonit në Uashington në shenjë kundërshtimi ndaj luftës në Irak. Protestat u mbajtën në prag të 4-vjetorit të invazionit të udhëheqësur nga Shtetet e Bashkuara në Irak. Protesta të ngjashme u mbajtën edhe në disa vende evropiane dhe në Australi.
XS
SM
MD
LG