Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryetarja e Dhomës Përfaqësuese të Shteteve të Bashkuara Nancy Pelosi pritet të vizitojë Sirinë në ditët e ardhshme.
Shtëpia e Bardhë pohon se Siria është shtet që sponzoron terrorizmin. Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë Dana Perino ka thënë se vizita e Nancy Pelosit është "një ide e keqe" dhe se ajo duhet të mendojë për mesazhin që është duke e dërguar.
XS
SM
MD
LG