Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush do të pres kryeministrin e Japonisë Shinzo Abe në Uashington, me 26 dhe 27 prill. Shtëpia e Bardhë tha se dy liderët do të rivlerësojnë bashkëpunimin e ngushtë ndërmjet dy vendeve.
XS
SM
MD
LG