Ndërlidhjet

JERUSALEM


Mijëra pelegrinë marshuan përmes qytetit të vjetër të Jerusalemit për të shënuar të premten e mirë.
Në mesin e pjesëmarrësve kishte shumë katolikë, ortodoksë si dhe të krishterë izraelitë dhe palestinezë.
XS
SM
MD
LG