Ndërlidhjet

TAIPEI


Kirurgët në Tajvan i kanë rikthyer pëllëmbën një veterinari, të cilit ia kishte shkulur krokodili.
Njeriu ishte duke i injektuar krokodilit një anestetik, kur papritmas kafsha e kishte kafshuar dhe ia kishte shkulur dorën. Krokodili e liroi pëllëmbën vetëm pasi një polic e qëlloi me dy plumba.
Njoftohet se krokodili u ka mbijetuar plumbave.
XS
SM
MD
LG