Ndërlidhjet

CASABLANKA


Dy sulmues vetëvrasës sot e kanë hedhur veten në erë në qytetin maroken Casablanka. Nuk ka raporte për viktima tjera.
Incidentet e fundit në Maroko dhe Algjeri kanë shtuar frikën nga ringjallja e aktiviteteve të militantëve në rajon.
XS
SM
MD
LG