Ndërlidhjet

HUSTON


Një inxhinier i armatosur në Agjencinë Amerikane të Hapësirës, NASA, qëlloi për vdekje një koleg, të cilin e kishte marrë peng, dhe pastaj vrau veten.
Policia njoftoi se një tjetër kolege e inxhinierit u gjet e lidhur, por nuk kishte pësuar lëndime.
Inxhinieri vrasës punonte prej 12 vitesh për NASA-n.
XS
SM
MD
LG