Ndërlidhjet

BERLIN


Në Berlin mbahet nesër takimi i Grupit të Kontaktit në nivel të drejtorëve politikë të ministrive të jashtme. Burimet diplomatike gjermane thanë se takimi mbahet në kuadër të përcjelljes së procesit për caktimin e statusit të Kosovës dhe nuk priten vendime.
XS
SM
MD
LG