Ndërlidhjet

KABUL


Zyrtarët njoftuan se së paku 35 vetë janë vrarë në mbarë Afganistanit gjatë 24 orëve të fundit. 13 policë afganë, 17 talibanë të dyshuar dhe 5 rojtarë të sigurisë në një kompani ndërtimore janë vrarë në incidente të ndara.
XS
SM
MD
LG