Ndërlidhjet

KABUL


Talebanët kanë shtyrë sërish afatin për marrëveshje rreth lirimit të një punonjësi humanitar francez dhe tre afganëve, që i mbajnë peng. Kjo është shtyrja e tretë që nga koha kur punëtorët u morën peng, muajin e kaluar. Talebanët kanë liruar një femër e cila ishte pjesë e grupit.
XS
SM
MD
LG