Ndërlidhjet

KABUL


Sulmues të panjohur kanë vrarë në Kandahar, një afgan që punonte për agjencinë e Kombeve të Bashkuara për refugjatët. Ai u qëllua derisa po shkonte në punë dhe motivi nuk dihet ende. UNHCR tha se po punon me autoritetet në Kabul për të ndihmuar hetimet rreth rastit.
XS
SM
MD
LG