Ndërlidhjet

ASTANË


Kazakistani dhe Rusia nënshkruan marrëveshjen për themelimin e qendrës së përbashkët për pasurimin e uraniumit në Siberi. Dokumenti u nënshkrua gjatë vizitës së sotme në Astanë të presidentit të Rusisë Vladimir Putin.
XS
SM
MD
LG