Ndërlidhjet

SHKUP


Serbia ekstradoi të dyshuaren për organizimin e kontrabandimit të kokainës në vlerë prej 45 milionë eurosh, të konfiskuar gjatë janarit në Maqedoni. Stanislava Kokorovska – Poletan ishte arrestuar në Beograd para katër muajve. 483 kilogramë drogë ishin zënë në kalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Maqedonisë.
XS
SM
MD
LG