Ndërlidhjet

PRIZREN


Persona të panjohur kanë marrë nga muzeu arkeologjik në Prizren një pushkë gjuetie të shekullit të XIX, tri gota nga periudha e mesjetës dhe disa gjëra tjera, njoftoi sot policia rajonale në Prizren. Forcat e rendit thanë se kanë filluar hetimet dhe kërkuan nga qytetarët që ndihmojnë në gjejtjen e fajtorëve.
XS
SM
MD
LG