Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jaap de Hoop Scheffer tha se NATO ka një përkushtim afatgjatë në Afganistan dhe do të ishte e "papërgjegjshme" që Aleanca të largohet prej atij vendi. Scheffer foli në Itali ku përcolli një manovër detare të NATO-s.
XS
SM
MD
LG