Ndërlidhjet

HAMBURG


Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian sot u takuan në Hamburg me homologët e tyre nga Azia.
Bashkimi Evropian ka shfaqur shpreson që Kina dhe Indonezia të shfaqin bashkëpunim më të mirë, duke e mbështetur rezolutën e Këshillit të Sigurimit për pavarësinë e mbikqyrur të Kosovës.
XS
SM
MD
LG