Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ekipi Negociator për statusin e Kosovës është takuar sot me shefen e zyrës amerikane në Prishtinë, Tina Kaidanoë dhe përfaqësuesin e Bashkimit Evropian në Kosovë, Torbjorn Solhstrom. Temë diskutimesh në takim pritet të ketë qenë çështja e statusit dhe zhvillimet e ardhshme rreth përcaktimit të tij.
XS
SM
MD
LG