Ndërlidhjet

UASHINGTON


Dhoma e përfaqësuesve e Kongresit amerikan miratoi rezolutën përmes së cilës i shprehet solidariteti Estonisë në një kohë kur tensionet mes vendit balltik dhe Rusisë janë rritur.
XS
SM
MD
LG